درباره بایولب

مدیریت بایولب کالا

دکتر مصطفی حاجی ملا حسینی
عضو هیات مدیره شرکت دانش بنیان زیست رویش
Image
بایولب کالا با بکارگیری تجربه اساتید دانشگاههای علوم پزشکی و با بهره‌گیری از دانش تجارت الکترونیک سعی دارد تا به بهترین نحو نیازهای محققین  - پزشکان –داروسازان – دندانپزشکان – پیراپزشکان و سایر گروهای مرتبط با حوزه سلامت را در انتخاب و خرید انواع کالای پزشکی - آزمایشگاهی فراهم کند.
خرید آسان مبنای عملکرد بایولب کالا است . این مجموعه زمینه رقابت سالم   و شفاف سازی قیمت در حوزه عرضه محصولات آزمایشگاهی –پزشکی  را فراهم کرده به تبع آن  ارتقای کیفیت خدمات  به  خریدارن را موجب می شود و نیز بنا دارد با معرفی محصولات دانش بنیان  از کار آفرینان نوپا و تولید کنندگان داخلی حمایت نماید  ..

بایولب کالا فروشگاه نیست بلکه مرجع اطلاع رسانی است که با هدف صرفه جویی در وقت برای کسب اطلاعات کالا وخدمات پزشکی و سلامت و امکان دستیابی به اطلاعات موثق و غیرجانبدارنه شروع بکار کرده است. این سایت بستری است برای قرارگیری همزمان و عادلانه طیف گسترده ایی از فروشندگان
در کنار یکدیگر و تسهیل خرید کالای پزشکی

پیشنهادات و انتقادات شما می‌تواند موجب ارتقای بایولب کالا و خدمت رسانی بهتر آن شود.در صورتی که تمایل به همکاری  با ما دارید می‌توانید با  شماره 09227274247 در ارتباط باشید.